Wycena nieruchomosci

Już dziś umów się na spotkanie
z doradcą

Poznaj wartość nieruchomości

Wykonując zawód zaufania publicznego przestrzegam ściśle tajemnicy zawodowej.

Moi dotychczasowi klienci to w głównej mierze: przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, firmy, banki, urzędy państwowe

i jednostki samorządu terytorialnego, towarzystwa ubezpieczeniowe, komornicy, firmy konsultingowe  i doradcze.

Doświadczenie zawodowe, znajomość rynku lokalnego oraz indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala osiągnąć dla Państwa sukces i zadowolenie. Reprezentując zawód zaufania publicznego gwarantuję Państwu pełną poufność prowadzonych spraw.

Działając na rynku od wielu lat sukcesywnie rozwijam się działając w sektorze wycen i analiz rynku nieruchomości. Dzięki moim Klientom, nieustannie zdobywam doświadczenie i staram się budować markę profesjonalisty. Ci z Państwa, którzy  wracają do mojej firmy, są tego niezaprzeczalnym przykładem.

W mojej działalności stawiam na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy i inżyniera budowlanego, zapewniam Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z moimi usługami. Usługi realizuję głównie na terenie Podlasia.

 

Wiarygodna i rzetelna ocena stanu budynku to podstawa prawidłowej wyceny nieruchomości. Podobnie jak znajomość sytuacji na rynku nieruchomości oraz skomplikowanych procedur prawnych z tym związanych. Bez odpowiedniej wyceny nie tylko nie można otrzymać kredytu na zakup nieruchomości, ale też łatwo przepłacić.

Dziś już nie wystarczy być tylko dobrym i kompetentnym rzeczoznawcą. Życie toczy się w zawrotnym tempie, prawie wszystko ma być zrobione „na wczoraj”. Ci, którzy nie są w stanie sprostać wymaganiom czasu, przegrywają.

Wycena jest w dużej mierze sztuką, ale prawdziwe efekty może dać tylko połączenie sztuki i nowoczesnej technologii.  Firma zadaje doskonale sobie z tego sprawę i dlatego przy sporządzaniu wycen stosuję  najbardziej zaawansowane rozwiązania.

 

Działalność firmy  podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego

i samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Kontakt z nami

Mgr inż. Mariusz Nierodzik
Tel kom: +48  602-67-05-66
Tel/fax: +48 (85)-745-42-10
E-mail: mnierodzik@poczta.fm

Dane firmy:

BONMAN Biuro Obsługi Nieruchomości Mariusz Artur Nierodzik
15-352 Białystok, Wiejska 68/3, woj. podlaskie
NIP 542-149-09-90